Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları
Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları

Otantik Kıl Çadır – GÜNCEL

[ad_1]


16. yüzyıldan günümüze kadar gelen bir gelenek olan ata yadigârı kıl çadırları, o yıllarda elle imal ediliyor olmakla birlikte, günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile imalathanelerde ve fabrikalarda üretilmeye başlamıştır.

Ülkemizin pek çok farklı yerinde birçok imalathane bulunmakla birlikte, kıl çadırlar arasında en çok tercih edilen otantik kıl çadırı türünü çok fazla bulmak mümkün gözükmemektedir. Ancak Aydın ilinin Nazilli ilçesinde yer alan Otantik Kıl Çadır fabrikası ve imalathanesiyle, satış prensipleri de göz önüne alınarak bu konuda üretim ve satış yapan firmalar arasında lider gelmektedir.

Otantik Kıl Çadır Hakkında Bilgiler

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretimler yapan, kişisel isteklere her daim çok önem veren bir firma olan Otantik Kıl Çadır, kişiye özel imalatları ve montaj aşamasındaki üstün performansları ile kıl çadır imaları ve montajı konusundaki firmalar arasında en fazla bilinen firmalardandır. Fabrikası Aydın’da olmasına rağmen ülkenin dört bir yanına satış gerçekleştiren ve montaj için ekip gönderen başarılı üretim firmasının en büyük hedefi hem otantik, hem konforlu hem de gösterişli bir yapı meydana getirerek tüm gözleri kendi üzerine döndürmektir.

Otantik Kıl Çadır Özellikleri

Atalarımızdan bizlere yadigâr olarak kalan kıl çadır geleneğini geliştirmeyi ve unutturmamayı amaçlamış olan firma, yıllardır edindikleri tecrübeyi kendi üretimleri olan kaliteli malzemeler ile birleştirerek kıl çadırları imal etmeyi hedeflemektedir. Üretilen bu kıl çadırları, geleneksel kıl çadırlarının tüm özelliklerini taşıyor olmakla birlikte aynı zamanda teknolojiden de yararlanarak şık tasarımlar oluşturmayı istemektedir.

Otantik Kıl Çadır Ürünleri

Otantik Kıl Çadır Firması, sadece dekorasyon amaçlı kıl çadırlar üretip halkın hizmetine sunabildiği gibi, kullanım amaçlı Yörük çadırları, otağ çadırı, Kırgız çadırı ve Türkmen çadırı gibi belirli özelliklere sahip çadırların imalatını da yapmaktadır.

Bu tür çadırların yanı sıra, sadece gölgelik amacıyla hizmet verecek ve özellikle açık hava eğlencelerinde sıklıkla tercih edilecek bir çadır türü olan gölgelik çadır türlerinin imalatını da üstlenen Otantik Kıl Çadır, oba kıl çadırları ve düğün kıl çadırları gibi büyüklükte sınırlaması olmayan tasarımlar da yapmakta ve imalatından montaja kadar her sorumluluğu üstlenerek müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. 

[ad_2]

Bu haberin gerçek yazarı olarak bilinmelidir.

Bu haberin orjinali “Otantik Kıl Çadır – GÜNCEL” başlıklı haberdir.

Daha fazlası için https://www.haberankara.com/otantik-kil-cadir/39841/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir