Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları
Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları

Gördünüz mü Yörük Çadırı’nda Yılbaşı Çok Farklı

[ad_1]

Trabzon’da yeni yıla Zigana Yörük Çadırı’nda girenler keyifli anlar yaşadılar.

Yılbaşı için özel olarak Yörük Çadırı’nda sahne alan ünlü sanatçı Yusuf Katmerlikaya, Traboznlulara harika bir gece yaşattı. Hizmette kusurun olmadığı mekanda Trabzonlular kolbastı ve horon eşliğinde yeni yıla girmenin heyecanını yaşadılar.  Vur patlasın çal oynasın bir gece geçiren Trabzonlular, Katmerlikaya’nın birbirinden güzel eserleri ile gönüllerince eğlendiler. Trabzon’da alkolsüz eğlence olduğuna vurgu yapan Zigana Yörük Çadırı Yönetim Kurulu Başkanı Turan Pervanlar,  “İşletmemizde kesinlikle alkol bulunmuyor. Eğlencemiz sadece yeni yılla sınırlı değil her zaman halkımıza açıktır. Gerçekten alkolsüz mekanda eğlence olacağına insanlar şaşıyor. Biz alkolsüz de bu insanlara eğlence yapılacağını gösterdik, biz her akşam ailelere yönelik eğlence yapıyoruz. Burası açılana kadar Trabzon’da aileyle eğlence yapılacak bir mekan yoktu” dedi. 2015 yılın ilk dakikalarını Yörük Çadırı’nda muhteşem bir organizasyonla giren Trabzonlular, çekilişle de sürpriz hediyeler kazandılar.

img_0070.jpgimg_0074.jpgimg_0076.jpgimg_0081.jpgimg_0094.jpgimg_0085.jpgimg_0094.jpgimg_0102.jpgimg_0125.jpgimg_0142.jpg

[ad_2]

Bu haberin gerçek yazarı olarak bilinmelidir.

Bu haberin orjinali “Yörük Çadırı’nda Yılbaşı Çok Farklı” başlıklı haberdir.

Daha fazlası için http://www.medyatrabzon.com/yoruk-cadirinda-yilbasi-cok-farkli-135186h.htm linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir