Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları
Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları

Farklı bir yorum Kıl Çadır Fiyatları Ne Kadar?

[ad_1]

Kıl Çadır Fiyatları Ne Kadar?

Kıl (Yörük) Çadırı fiyatlarının ne kadar olduğunu merak mı ediyorsunuz? Otağ tip çadırlar, otantik çadırlar, osmanlı çadırı, kamelya çadırları, etkinlik çadırı, fuar çadırları, pazaryeri çadırı, kışlık çadırlar ve yazlık çadırlar hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Kıl çadırı genellikle m2 üzerinden fiyatlandırılır. Çadır için ne kadar m2 bez kullanılmışsa onun fiyatı hesaplanır. Fiyatların farklılık göstermesinin sebebi yörük çadırının kurulduğu alan ve çift katlı izolasyonlu veya tek katlı izolasyonsuz olarak kurlumasına bağlıdır. Keçi kılından yapılan yörük çadırları genellikle otağ çadır olarak kurulur.

Değerli ziyaretçilerimiz, keçi kılından yapılan kıl çadırları yani yörük çadırlarının fiyatları konusunda bilgilendirme istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Açıklamaları okuduktan sonra isterseniz telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Hanedan Yörük Çadırları size en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Lütfen bizden fiyat almadan çadır yaptırmayın. En farklı modelleri ve en güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin. Hayırlı kazançlar dileriz.

[ad_2]

kıl çadır

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir