Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları
Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları

Dikkat YAZ SICAĞINDA KILDAN DOKUNMUŞ ÇADIRLAR GÖLGENİZ OLSUN

[ad_1]KIL ÇADIR DOKUMACILIK 

Kıl osmanlı yörük çadır dokumacılığı bizim işimiz. Çadır dokumacılık bir el sanatıdır. El dokuması ve fabrika dokuması ürünlerimiz mevcuttur. Kıl osmanlı yörük çadır dokunmuş halde size teslim edilir. Özenle dokunan osmanlı yörük çadırlarımız dayanıklı ve kalitelidir.

Türklere Has Kıl Çadırları, Otağ, Oba Tipi Yörük Çadırıları, Kıl Çadır Dokumacılık
Kıl Çadır keçi kılından imal edilir. Keçi kılı tamamen doğal bir üründür. Kıl Çadırı yapımında kullanılan keçi kılları; eğer el dokuma osmanlı yörük çadır seçilirse, hiçbir katkı maddesi içermez. Ancak makine üretimi ürünler tercih edilirse içerisinde sağlamlaştırıcı çok az yabancı maddeler içerebilir. Yörük osmanlı yörük çadırı olarak da adlandırılan kıl osmanlı yörük çadırı binlerce yıldır yörüklerin ve göçebelerin adeta evi ve yurdu olmuştur. Türklerin kullandığı otağ tipi osmanlı yörük çadırlar yine kıldan yapılmıştır. Aslında otağ osmanlı yörük çadırlarından kalan “otağ” ismi bugün “oda” olarak karşımıza çıkar. Obalarda kullanılan bu tip osmanlı yörük çadırlar günümüzde evimize kadar gelmiş görünüyor. Doğa dostu olması da aslında günümüzün en büyük dertlerinden biri olan çevre kirliliğinin önlenmesine yardımcı olmaktadır. Kubbeli tip, Otağ tip , Oba Tip, Şemsiye Tipi Çadırları kıldan inşa etmek mümkün. Kıl osmanlı yörük çadırının kullanılması için mekan sınırlaması yok gibidir. Her türlü mekanda; park, bahçe, kafe, restoran ve otel bahçelerinde gölgelik ve görsellik amaçlı kullanılabilir. Osmanlı mekan dekorasyonu, türkmen osmanlı yörük çadırı, moğol osmanlı yörük çadırı düzenlemelerinde kıl osmanlı yörük çadır kullanılmakta. Kıl osmanlı yörük çadır dokumacılığı özellikle Ege Bölgesinde yaygınlaşmıştır. Kıl osmanlı yörük çadır dokuma hem el tezgahlarında hem de makinlerde yapılmaktadır. Dokumacılık sektöründe gittikçe ön plana çıkmaktadır kıl osmanlı yörük çadırları.KEÇİ KILINDAN ÇADIR


 Bizim ürünlerimiz keçi kılından yapılmaktadır. Keçi kılı osmanlı yörük çadır hem doğal hem dayanıklı hem de hesaplı oluşuyla dikkat çekmektedir. Yorum eklemek veya soru sormak için lütfen Tıklayın ve bize düşüncelerinizi bildirin.

Kıl Çadır & Yörük Çadırı
Kıl osmanlı yörük çadır; yörük osmanlı yörük çadırı, otağ osmanlı yörük çadırı, oba osmanlı yörük çadırı olarak adlandırılabiliyor. Kıl Çadır fiyatı uygundur. Kıl Çadır sağlıklıdır, doğaldır. Her modelde Yörük Çadırı, Kıl Çadırı, kıldan yapılmış her türlü osmanlı yörük çadır istekleriniz için bizi arayabilirsiniz. Kıl Çadır bir çok özelliğe sahiptir. El dokuması osmanlı yörük çadırlar ateşte yanmaz, klimatik özelliği vardır. Her mekana kolaylıkla uygulanabilir. Kafe, Restoran veya Otellerde, Evinizin bahçesinde, parklarda güvenle kullanabilirsiniz. Turistik amaçlı kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Düşünmeyin bizi arayın ve detaylı bilgi alın. 


 GÖLGELİK ÇADIRLAR 


Kıl osmanlı yörük çadırlarını bahçenizde restoran ve kafelerinizde her türlü mekanınızda gölgeleme amaçlı kullanabilirsiniz. Kıl osmanlı yörük çadırı serin bir hava oluşturur. Size daha rahat bir ortam sunmak temel amacımızdır.

[ad_2]

Source link

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir