Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları
Osmanlı Otağ Otantik Oba Tip Yörük Çadırları

Dikkat Kıl Çadırların Düşü Hakkında Merak Ettikleriniz ~ Osmanlı Yörük Ç…

[ad_1]

Bu yazımızda Kocaeli’nin Büyük Komutanı Gazi Akça Koca anısına yapılan tiyatro gösterisi “Kıl Çadırların Düşü” “Kıl Çadırlardan Cihan İmparatorluğuna” adlı oyunun farklı çevrelerden aldığı değerli yorum ve haberlere yer vereceğiz.

kıl çadırların düşü

Öncellikle gazete haberi :

KIL ÇADIRLARININ DÜŞÜ’NE İZLEYİCİLERDEN TAM NOT – Kocaeli’ye adını veren büyük komutan Gazi Akçakoca’nın anısına oynanan Kıl Çadırların Düşü izleyici ile buluştu.

TV41 haber sitesinde:

Kıl Çadırların Düşü izleyiciden tam not aldı – Kocaeli’ye adını veren büyük komutan Gazi Akçakoca unutulmadı ve bu yıl “Akçakoca” yılı olarak adlandırıldı.

Kocaeli Manşet İnternet Sitesinde:

“Kıl Çadırların Düşü” 2 Mayıs’ta sahnede – KIL ÇADIRLARDAN CİHAN İMPARATORLUĞUNA – Bu yılın “Akçakoca Yılı” olarak kutlanması ve Kocaeli’ye adını veren büyük komutan Gazi Akçakoca’nın anısını gelecek nesillere aktarmak amacıyla A. Kadir Bozkurt tarafından kaleme alınan “Kıl Çadırların Düşü” isimli tiyatro oyunu, 02 Mayıs Cuma saat 20.00’de Süleyman Demirel Kültür Merkezi (SDKM)’nde perdelerini açacak.

Bizim Kocaeli sitesinde:

kıl çadırlarının düşü‘Akçakoca Yılı’ nedeniyle Kocaeli’ye adını veren Gazi Akça Koca’nın anısına Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ‘Kıl Çadırlarının Düşü’ isimli oyunun galası Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde…

[ad_2]

kıl çadır

otağ çadırı

yörük çadırı

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir